PARK 24 | Ptasie karmniki „Made in Park 24” – 25 kwietnia
8517
post-template-default,single,single-post,postid-8517,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Blog

Ptasie karmniki „Made in Park 24” – 25 kwietnia

  |   Edukacja, Wydarzenia   |   No comment

Do rozdania 50 karmników dla ptaków! Należy tylko złożyć je z gotowych elementów podczas warsztatów w Parku 24 w sobotnie popołudnie 25 kwietnia. Zapraszamy do familijnego działania pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dobrze zaopatrzone karmniki zdecydowanie najbardziej przydają się ptakom zimą.  Ale i latem mogą znaleźć zastosowanie. Otóż wtedy w mieście, zwłaszcza kiedy jest bardzo ciepło, ptaki poszukują wody. W Stalowej Woli ptasim wodopojem i kąpieliskiem stał się nowy strumyk w Parku Miejskim. Ale i u nas na balkonie czy w ogrodzie, umieszczając w karmniku podstawkę wypełnioną wodą, możemy pomóc zaspokoić pragnienie skrzydlatym mieszkańcom miasta.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Ptasi azyl”, który jest laureatem konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” zorganizowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

Rodzinne warsztaty budowania karmników dla ptaków

Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy (e-mail: j.bienko@mdkstalowawola.pl
lub nr tel. 15 842 09 50 wew. 119)

Należy przynieść ze sobą młotek do wbijania gwoździ.

PTASI AZYL plakat A3 _DRUK.indd

No Comments

Komentowanie tego artykułu jest wyłączone.